MENU
MENU

CLASS 1 PWC (JET SKI) 1η αγωνιστική - Χαλκίδα 30/4 - 1/5

Επιμέλεια : Δημήτρης Καραγεωργίου


 


Ανοιξε η αυλαία του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Ταχυπλοιας, που διοργανώθηκε από την Ελληνική Λέσχη Ταχυπλοίας στην πανέμορφη Χαλκίδα, στην παλαιά γέφυρα, το Σάββατο 30 Απριλίου και Κυριακή 1η Μαίου 2011.

Στον 1ο αγώνα JET-SKI του Πρωταθλήματος συμμετείχε και η αγωνιστική αμάδα CLASS-1 PWC, με τους οδηγούς της να συμμετέχουν σε όλες τις κατηγορίες με επιτυχία και να καταφέρουν να κερδίσουν τα 11 από τα 21 κύπελλα της διοργάνωσης.
 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ EXPERT STOCK
 

1.ΦΟΥΝΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-Νο 18-SEADOO-JET POWER-ROSELLA
4η θέση το Σάββατο-2η θέση την Κυριακή
2.ΣΧΟΙΝΑΣ ΤΑΣΟΣ-Νο 69-SEADOO-JET POWER-ΚΡΟΝΟΣ ΟΕ-ΓΑΒΡΙΛΟΣ Μ,ΜΠΟΖΙΟΝΕΛΟΣ Φ.& ΥΙΟΙ
1η θέση το Σάββατο-4η θέση την Κυριακή
 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ OPEN
 

3.ΣΧΟΙΝΑΣ ΤΑΣΟΣ-Νο 69-SEADOO-JET POWER-ΚΡΟΝΟΣ OΕ-ΓΑΒΡΙΛΟΣ Μ- ΜΠΟΖΙΟΝΕΛΟΣ Φ.& ΥΙΟΙ 2η θέση το Σάββατο
 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BEGINNERS
4.ΦΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΣ-Νο 59-SEADOO-ΕΚΟ SERVICE-JET POWER 2η θέση το Σάββατο-1η θέση την Κυριακή
5.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-Νο 13-SEADOO-AIRTRANS-LABRAKIS-JET POWER 3η θέση το Σάββατο,2η θέση την Κυριακή
 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ NOVICE
6.MAΡΚΕΣΙΝΗΣ ΑΚΗΣ-Νο 41- SEADOO -WORKSHOP-ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ-ΑΡΜ ΤRANS
5η θέση το Σαββατο-1η θέση την Κυριακή
7.ΦΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΣ -Νο 22-YAMAHA-ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ OVERALL
1η θέση το Σάββατο-3η θέση την Κυριακή
8.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ-Νο 13-SEADOO-AIRTRANS-LABRAKIS-JET POWER
3η θέση το Σάββατο-8η θέση την Κυριακή
9.ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ-Νο 12-SEADOO-JET POWER
7η θεση το Σάββατο-8η θέση την Κυριακή
 

Γιά αλλη μιά φορά η CLASS 1-PWC ευχαριστεί τους χορηγούς και υποστηρικτές της
 

www. MARINOX.gr
www.FASILAKIS.gr
www.INTERCOAST.gr
www.JETPOWER.gr
www.LABRAKIS.biz
www.AIRTRANS.gr
www.overall.gr

www.ribandsea.gr
www.psarema-skafos.gr
www.varveris.gr/skafos/



ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 1ου ΑΓΩΝΑ ΧΑΛΚΙΔΑ 30-4/1-5-11

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BEGINΝERS
--------------------------------------
Νο 59 - ΦΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΣ- 53+60=113
Νο 66 - ΤΖΑΝΕΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ- 60+43=103
Νο 13 - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ- 48+53=101
Νο 44 - ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ - 43+48= 91

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ EXPERT NOVICE
--------------------------------------------
No 22 - ΦΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΣ 60+48=108
Νο 41 - ΜΑΡΚΕΣΙΝΗΣ ΑΚΗΣ 39+60= 99
Νο 11 - ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 43+36= 79
Νο 13 - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ 48+30= 78
Νο 78 - ΚΟΥΚΟΥΣΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 33+43=76
Νο 12 - ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 36+33=69
Νο 23 – ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 30+39=69
Νο 10 - ΖΑΓΟΡΙΑΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 53+0 = 53
Νο 17 - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 0+53= 53

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΧPERT STOCK
----------------------------------------
No 88 - BAΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 43+60=103
Νο 69 – ΣΧΟΙΝΑΣ ΤΑΣΟΣ 60+43=103
Νο 111- ΠΟΛΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 53+48=101
Νο 18 - ΦΟΥΝΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 48+53=101
Νο 42 - ΞΕΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 0+39= 39
Νο 5 - ΝΤΟΥΡΟΥΝΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0+36= 36
Νο 83 - ΚΑΡΩΝΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 0+33 = 33
Νο 66 - ΛΥΓΝΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ OPEN
----------------------------

Νο 34 – ΜΑΛΑΜΑΤΙΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 60+
Νο 69 - ΣΧΟΙΝΑΣ ΤΑΣΟΣ 53+
No 88 - BAΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 48+
Νο 111- ΠΟΛΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 43+
Νο 18 - ΦΟΥΝΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0+
Νο 42 - ΞΕΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 0+

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥ Β'ΣΚΕΛΟΥΣ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ OPEN ΔΕΝ
ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ ΕΠΙΣΗΜΑ ΑΠΟ
ΤΗΝ ΕΛΤ

 

Στιγμιότυπα των αγώνων, στο:

http://www.youtube.com/user/diamantis001

Powered by Blog - Widget